NEJSME BĚŽNÝ E-SHOP.
NABÍZÍME VÁM JEN ZBOŽÍ, KTERÉ SAMI POUŽÍVÁME,
A KTERÉ VÁM ZLEPŠÍ TECHNIKU i IMAGE :-)

Kniha Škola kola

Kniha Škola kola

Druhé upravené vydání. První knížky jsou už od 6.12. skladem a rozesíláme je okamžitě. 

 A nebojte, když ji objednáte do 18.12., tak ji do Vánoc budete mít doma!

Je to šest let, co jsme do světa společně s Markétou vypustili první vydání téhle knížky. Šest let, o které jsme zestárli, které nás v něčem změnily, v něčem posunuly a něco ukázaly. Těch šest let uběhlo jako voda a najednou zbylo pár posledních výtisků. A mně přišlo smutný, že bych se měl s knihou rozloučit. Dostali jsme spoustu mailů a reakcí lidí, kterým knížka udělala radost a pomohla jim víc si užívat jízdu na kole. Ano, proto jsem ji psal. Byla koncipovaná a napsaná tak, aby nezestárla. A podle mě nezestárla. Naopak! I po těch šesti letech vidím, že bych ji neudělal jinak. Že ta výuka platí pořád, že to, co jsem do knížky napsal, byly zkušenosti z víc jak šestnácti let učení. A těch dalších šest let od vydání je jen umocnilo a potvrdilo.

A tak je tady druhý výtisk. Uvnitř stejný a přeci trochu jiný. Na obálce s mou starší tváří a navíc s novýma dvaceti stránkama a příběhem mým a Markétiným. O čem? O kole přeci. Bavte se s ním. 

Na kole umí jezdit každý. Naše knihá vás naučí, jak ho ovládat.

Je určena pro všechny, kteří chtějí mít z jízdy na kole větší radost. Pro děti i dospělé, kluky i holky, začátečníky i aktivní jezdce. Ukazuje různobarevnost cyklistiky i pohledu na ni. Díky našim hostům a žákům odhalíme nejčastější chyby, které dělá většina z vás v základních dovednostech.

Autoři:
Josef Dressler: výuka, texty
Markéta Navrátilová : fotografie

Technická data:   Formát: 210x260mm        Počet stran:  292     Vazba:  V4 šitá     Papír:  matný, křídový Chorus Lux 150g (obálka 300g se slepotiskem a klopou)

Knihu je možné objednat s podpisem a věnováním Pepy Dresslera nebo bez. Případný požadavek na věnování můžete napsat do poznámek před odesláním objednávky. Můžete to nechat na mně a nebo si vymyslet nějaký svůj text. Nezapomeňte jméno obdarovaného.

Knihu posíláme Českou poštou na dobírku a cena za poštovné a balné je 140,-Kč. Jako dárek dostanete samolepky v našem designu.

Lze si ji po předchozí domluvě vyzvednou i na adrese: Vidlák 45, 198 00 Praha 14 - Hostavice nebo Na Štěpnici 1456, Rosice u Brna

Z každé prodané knížky věnujeme 20,-Kč na podporu neziskové organizace Černí koně, která pomáhá handicapovaným lidem, dětem a cyklistům, vyrábí handbiky a já jsme jejím hrdým patronem.

Price:550 Kč

Product order

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit