I jeden den vám pomůže líp ovládat kolo.

VYSOČINA 9.6.2019

Camp pro trošku zkušenější jezdce, ty co s námi už někdy třeba byli a nebo ty, kteří se chtějí naučit ježdění v těžším terénu a v trailech.

tags: pokročilítrailistinovinky

volná místa: 0/26

GPS: 49.5784994N, 16.0512647E

Chcete se naučit ovládat kolo v těžším terénu? Byli jste s námi třeba už na campu a chcete se kousek posunout a nebo byste rádi jezdili víc v trailech a třeba zkusili enduro. Tak pro vás je tenhle jednodenní camp! Ve Vysočina aréně je dost trailů, zajímavé pasáže na trati SP a a MS a pak taký luxusní nový pumptrack. Tak všude se budeme učit mít flow. Bude nás dost lektorů, abychom si udělali skupinky, když bude třeba, aby výuka měla spád a každý si našel to svoje. Tenhle camp zvládnout určitě i zkušenější děti cca od 8 let. zase moc do kopce jezdit nebudeme. 

Koupit si můžete i sobotní camp, který se podle našich zkušeností hodí všem. A ty dva dny ježdění vás posunou samořejmě víc a výuka se vám dostane víc pod kůži.

 

Ježdění během dne bude habaděj. To se nebejte. Zázemí si uděláme přímo v areálu Vysočina Arény v Novém Městě na Moravě. A na všechny traily, pumptrack i oběd to budeme mít co by kamenem dohodil a nebo dojel na kole. 

Možná si říkáte, jestli je tohle obtížnost právě pro vás, když jste třeba už zkušenější jezdci a jezdíte těžší traily. Věřte mi, že pilování techniky v lehčím terénu a uvědomění si toho, co na kole děláte a jak to děláte, vás posune víc než najíždění těžkých lajn někde v bikeparku. A u toho fixování špatných návyků.

Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti. 

 

Zaměření:  V podstatě pro všechny jezdce, co to chtějí zkusit v trochu těžším terénu. :-)

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba a boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Vysočina aréna

49.5784994N, 16.0512647E

Vysočina aréna je skvělý místo pro různé sporty. V zimě se tady závodí na běžkách a střílí a v létě se tady jezdí hlavně na kolech a kolečkových bruslích. 

Na jaře se tady tradičně už několik let koná světový pohár hosrkých kola. Je tady volně přístupná trať , na který se tento závod jezdí a myslím, že jsou na ní místa, který jsou hodně zajímavý. V malém okolí je asi 20km trailů spíš lehčí obbtížnosti a na podzim roku 2018 byl dokončen famózní pumptrack.

49.5784994N, 16.0512647E

Jezdec:   3.290,- Kč

Při koupi sobotního i nedělního campu je cena za oba dny:    6.390,-Kč

V ceně je výuka, pitný režim, svačina, oběd, buřty, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

V ceně není ubytování.

Doprovod:   zdarma

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  590,- Kč.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Neděle, 9.června 2019

 8:00 -   9:00  Příjezd účastníků, registrace, kontrola vybavení a nastavení kol 

  9:30 - 10:00  Rozprava o programu campu
10:15 - 13:00  První lekce základů techniky 
13:30 - 14:30  Oběd a odpočinek
14:45 - 17:45  Druhá lekce na trailech a pasážím trati MS a SP ve Vysočina aréně
18:30 - 19:00  Vyhodnocení dne a ukončení campu

 

 

Mohlo by se hodit