Pojďte si zkusit pocit závodníka na tratích MS.

VYSOČINA 8. - 12.8.2018

Camp věnovaný výuce techniky pro mladé závoďáky.

tags:

volná místa: 0/26

GPS: 49.6115553N, 16.0348161E

!! CAMP JE VYPRODÁN !!

Pokud byste měli o účast zájem, můžete mi napsat a zapíšu vás do listiny náhradníků a třeba se nějaké místo ještě uvolní a nakonec s námi pojedete :-)

 

Camp je určen pro mladé bikery ve věku 8- 15 let, kteří se chtějí naučit lépe ovládat svoje xc kolo. Aby díky lepší technice ušetřili fyzické síly, které použijí tam, kde jsou stoprocentně třeba. A to do výjezdů.

Po úspěšné premiéře v roce 2017 vypisujeme tento camp i pro rok 2018. V osvědčeném prostředí i formátu. Bude to sportovní soustředění s pevným režimem. Rozcvičkami, tréninkem obratnosti při různých cvičeních a samozřejmě pak trénink hlavně na kole. Pevnou součástí bude i rehabilitace pod dohledem naší fyzioterapeutky a také v rehabilitační části našeho Penzionu. Tak abychom děti nepřetěžovali, ale abychom jim ukázali, že sport musí být hlavně zábava a že se závody vyhrávají hlavně s dobrou myslí a chuťí jezdit. Do programu zařadíme i cvičení na trénink psychiky a mentální trénink. Na některé dny nás navštíví zajímaví hosté. Budeme samozřejmě trénovat na tratích ve Vysočina Aréně, ale i na překážkách u Penzionu.

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba, tretry, ale i boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály dětem půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, aby děti měly při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše jim seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když by něco poničily. Půjčíme jim i chrániče na holeně a kolena, když by se chtěly víc chránit. Připraveno bude dostatek svačin i pití v místě, kde jezdíme. Dětem musíte nabalit hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Třeba je čelovka na noční trénink, karimatka na cvičení a malý batoh na výlety.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Petra Opočenská

Petra Opočenská

Naše specialistka v oboru fyzioterapie, která umí pomoct bolavýmu tělu i duši a se kterou cvičím. Zdravotnice a ošetřovatelka.

více >

Penzion Horácko

49.6115553N, 16.0348161E

Penzion Horácko se nachází v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících - to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice. Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní jsou hlavní přednosti toho rodinného penzionu.

Jezdec:  12.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, rehabilitace, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Zapůjčení kola RB

Pro účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  2.490,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Středa, 8.srpna 2018

  8:30-9:30 Příjezd účastníků a ubytování
10:00-11:00 Kontrola vybavení a nastavení kol, seznamovací rozprava 
11:00-         a pak už budeme trénovat, cvičit, povídat si, učit se 

Čtvrtek, 9.srpna - Sobota, 11.srpna 2018

  8:00-21:00 Snídaně, rozcvička, trénink obratnosti, oběd, trénink techniky na kole, večeře, rozpravy, promítání,      

                   rehabilitace a vše, aby se toho děti naučily co nejvíc
  

Neděle, 12.srpna 2018

  8:00-15:00 Běžný tréninkový program s malým závodem
16:00-17:00 Předávání certifikátů účastníků a rad do dalšího cyklistického života :-)
17:30          Ukončení campu, vyklizení pokojů a odjezd účastníků

Mohlo by se hodit