Pojďte si užít pocit závodníka na tratích MS.

VYSOČINA 26. - 30.7.2017

Camp věnovaný výuce techniky pro mladé závoďáky.

tags: XC MTBPokročilíDěti5 dní

volná místa: 0/24

GPS: 49.6115553N, 16.0348161E

Jedna z novinek roku 2017 je věnovaná dětem, které mají závodní ambice. Chtějí si zlepšit techniku a být dřív v cíli svých závodů.

Camp je určen pro mladé bikery ve věku 8- 15 let, kteří se chtějí naučit lépe ovládat svoje xc kolo. Aby díky lepší technice ušetřili fyzické síly, které použijí tam, kde jsou stoprocentně třeba. A to do výjezdů.

Bude to sportovní soustředění s pevným režimem. Rozcvičkami, tréninkem obratnosti při různých cvičeních a samozřejmě pak trénink hlavně na kole. Pevnou součástí bude i rehabilitace pod dohledem naší fyzioterapeutky a v rehabilitační části našeho Penzionu. Tak abychom děti nepřetěžovali, ale abychom jim ukázali, že sport musí být hlavně zábava a že se závody vyhrávají hlavně s dobrou myslí a chuťí jezdit. Do programu zařadíme i cvičení na trénink psychiky a mentální trénink. Na některé dny nás navštíví Jitka Škarnitzlová, se kterou spolupracuji. Ta dětem předá svoje zkušenosti, ale budou si s ní moct i zazávodit. Trénovat s ní. V jednání jsou i další zajímaví hosté. Budeme samozřejmě trénovat na tratít ve Vysočina Aréně, ale i na překážkách u Penzionu.

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba, tretry, ale i boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh. 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Petra Opočenská

Petra Opočenská

Naše specialistka v oboru fyzioterapie, která umí pomoct bolavýmu tělu i duši a se kterou cvičím. Zdravotnice a ošetřovatelka.

více >

Penzion Horácko

49.6115553N, 16.0348161E

Penzion Horácko se nachází v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících - to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice. Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní jsou hlavní přednosti toho rodinného penzionu.

Jezdec:  10.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, rehabilitace, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Zapůjčení kola RB

Pro účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.890,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Středa, 26.července 2017

  8:30-10:00 Příjezd účastníků a ubytování
10:30-11:15 Kontrola vybavení a nastavení kol, seznamovací rozprava 
11:15-         a pak už budeme trénovat, cvičit, povídat si, učit se 

Čtvrtek, 27.července - Sobota, 29.července 2017

  8:00-21:00 Snídaně, rozcvička, trénink obratnosti, oběd, trénink techniky na kole, večeře, rozpravy, promítání,      

                   rehabilitace a vše, aby se toho děti naučily co nejvíc
  

Neděle, 30.července 2017

  8:00-15:00 Běžný tréninkový program s malým závodem
16:00-17:00 Předávání certifikátů účastníků a rad do dalšího cyklistického života :-)
17:30          Ukončení campu, vyklizení pokojů a odjezd účastníků

Mohlo by se hodit