V nabídce máme různé campy. Ty základní, dětšké, trialové a nebo trailové. A s tou posledně zmíněnou specifikací jsme teď strávili víkend v naší nejoblíbenější lokalitě na Hanapetru v Krkonoších.

Sešla se skvělá parta dospěláků, kteří si chtějí užávat jízdu v těžším terénu a na trailech. Začali jsme v pátek se základníma dovednostma a po dvou hodinkách jsem musel trochu víc zvednou hlas a upozornit všechny, že takhle to nejde. Že mají skvělá kola, ale musí se mnohem víc snažit sami. Jen kolo vás nezrychlí. Ba naopak. Záleží hlavně na vás! A tak jsme pilně trénovali pohled a rytmus jízdy a myslím si, že se nakonec v neděli všichni krásně rozjezdili a moc se zlepšili. Díky za to. A díky za všechny děkovný maily. Tady je jeden z nich.

Nazdar Pepo a kluci,

Ještě jednou díky za perfektní prodlouženej víkend v krkonoších!
Jste fakt super parta a myslím, že můžu říct nejen za sebe, ale za celou brněnskou partu, že nás vaše rady a doporučení posunuly zase o kus dál. Už cestou domů jsme dohodli, že si uděláme někde v lese krátkej technickej trail, kde budem pilovat techniku ve sjezdu a u Oťasa ve firmě hodime na zem nějakej trám na bumpjump :)

A tady je video z výukových záběrů. Jako památka pro naše účastníky.