Škola kola
kroužek pro děti, které si chtějí s kolem hrát

Škola Kola Kroužek

V našem pojetí má být cyklistika hlavně radost. Děti si chtějí hrát a když jim ukážete jak, tak se do kola zamilují. A to je cíl našeho kroužku.

Dlouho jsme o něčem podobném přemýšleli a dlouho nám rodiče říkali, ať něco už konečně uděláme. Poslechli jsme a už máme za sebou dva turnusy. Většinou jezdíme v A-Parku v Braníku v Praze, ale vyráželo se také na Točnou a dalšího blízkého okolí. Trénovali jsme samozřejmě techniku, ale hlavně jsme si s kolem hráli. To ale neznamená, že to nebyla občas dřina a že se děti nezapotily a že to někdy nebolelo. Byla to ale příjemná bolest. :-)  A my jsme se snažili použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů.

Pro podzim 2018 jsme připravili jen jeden Škola kola kroužky, ale bude pro větší počet dětí a o ně se bude starat víc lektorů. Aby se mohly udělat skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 7-13 let. Měly by umět umět jezdit na kole vestoje. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat

Místo je stejné: Praha - Braník a okolí.

Čas kroužku: úterý od 16. do 18.hodiny. Začínáme 4.9.2018 a poslední kroužek bude 30.10.2018.

Na oba kroužky děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Cena kroužku je 5.990 Kč

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno, datum narození  a pošlu vám informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.

Těšíme se na vaše děti!