Škola kola
kroužek pro děti, které si chtějí s kolem hrát

Škola Kola Kroužek

V našem pojetí má být cyklistika hlavně radost. Děti si chtějí hrát a když jim ukážete jak, tak se do kola zamilují. A to je cíl našeho kroužku.

Dlouho jsme o něčem podobném přemýšleli a dlouho nám rodiče říkali, ať něco už konečně uděláme. Poslechli jsme a první kroužek proběhl v září až říjnu roku 2017. Skupina šestnácti dětí ve věku 6-12 let a na ně 3-4 lektoři. Jezdili jsme každý týden v úterý od 16. do 18.hodiny. Většinou v A-Parku v Braníku v Praze, ale vyráželo se také na Točnou a dalšího blízkého okolí. Trénovali jsme samozřejmě techniku, ale hlavně jsme si s kolem hráli. To ale neznamená, že to nebyla občas dřina a že se děti nezapotily a že to někdy nebolelo. Byla to ale příjemná bolest. :-)  A my jsme se snažili použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů.

Pro jaro 2018 jsme připravili dva Škola kola kroužky.

Oba budou na stejném místě a tedy v Praze - Braníku a okolí.

V úterý od 16. do 18.hodiny budou trénovat zkušenější děti. Ideálně ve věku 9-12 let. Ale záleží hlavně na zkušenost a tak tam mohou být i menší děti. Začínáme 10.dubna 2018 a končíme 19.června 2018. Je to 9 kroužků, protože 1. a 8.5. je volno a nebude rušit váš rodinný program.

Ve středu od 16. do 18.hodiny budou trénovat menší děti. Ideálně ve věku 6-8, které mají minimálně 20ti palcová kola a umí jezdit vestoje. Ale záleží hlavně na zkušenost a tak tam mohou být naopak i větší děti. Začínáme 25.dubna 2018 a končíme 20.června 2018. Je to tedy také 9 kroužků.

Na oba kroužky děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Cena kroužku je 5.900 Kč

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno, datum narození a vybraný kroužek a pošlu vám informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.

Těšíme se na vaše děti!