"Perfektní parta, výborná organizace, vhodné pro každého, kdo se chce na bajku něco naučit."
Igor Ovčáčik, 45 let

Reference

"Jaký to bylo? Výživný i úžasný, náročný i zábavný... Já se totiž na biku v terénu dost bojím. A to nechci! Proto jsem moc ráda, že jsem na kempu za tři dny udělala pokroky asi jako za pět let svého ježdění. Takže teď už zbývá jen - trénovat, trénovat a trénovat, to co jsem se naučila. A za to upřímně moc děkuju!"
- Blanka Kubíčková, 39 let 

"Pepo, čekal jsem, že to bude dobrý. A znáš to, jak to je, když od něčeho hodně očekáváš... Ale naštěstí jsou tu výjimky potvrzující pravidlo. Camp byl vážně moc fajn a měli jsme z něj radost všichni tři:
- já jako Kuba, co se spoustu věcí dozvěděl a bude zkoušet platformy, volný lokty atd.
- Markétka, která se přestala bát spousty věcí a zjistla, co všechno může dát a ptá se mě, kde v sousedství najdeme vhodné schody.
- a ještě já jako táta, kterému dělá radost, že si s ním dcerka užila bikovací víkend a chtěla by jet znovu."
- Jakub Doležal, 39 let a dcera Markétka, 8 let

"Na Dressler camp jsme jel s cilem zlepsit se v technice jizdy, dostal jsem se do bodu, kdy mi uz vyctena teorie nic nedavala a potreboval jsem prakticke rady a odpovedi na me vsetecne otazky..:-) Po absolvovani campu musim rict, ze se plne ztotoznuji s tim, jak ke vsemu pristupuje Pepa Dressler. Byt to muze vypadat banalne a jednoduse, tak zvladnout absolutni zaklady technickych dovednosti je velmi dulezite a jen diky tomu se lze posunout dal. Nema smysl se pokouset o nic sloziteho a narocneho, pokud clovek nezvladne absolutne perfektne ty jednoduche. Aneb malymi krucky k velkemu cily..:-)"
- Václav Volráb

"Na Dressler camp 2011 jsem odjížděla po ošklivém pádu a prodělané operaci z Houšteckého marathonu. Kdy jsem se potýkala celou sezonu se strachem ze sjezdů a technických pasáží. Dík přístupu Pepy Dresslera a jeho spolupracovníků jsem z polovičky odbourala strach a dostala opět jistotu v technických pasážích. Na campu byla opravdu výborná atmosféra a vše bylo zajištěno na 100%. Pro Pepu vše nekončí campem a nadále mi pomáhá. Každý cyklista by tento camp měl navštívit a odnést si z něj něco."
- Terka Balíková

"Kdyz jsem na camp jel, myslel jsem, ze umim jezdit na kole. Ted, po campu, si to nemyslim. Ale vim, ze me bude bavit se to ucit. Camp me posunul hodne dopredu a ukazal mi, ze je jen malo veci, ktere kolo neprojede...Jen ho nechat jet a zbytecne se s nim neprat, zachovat rozvahu a klid. Jsem rad, ze jsem se odvazil prijet a jeste radsi, ze jsem si to naramne uzil. Pokud nekdo premysli, jestli se ma jeste co naucit, pak ho muzu uklidnit, az uvidite Pepu, jak jezdi na kole, budete se ucit do konce zivota :-) P.S. A to vsechno bez naslapu! Jeste jednou diky a doufam, ze se jeste uvidime, at uz na dalsim campu nebo jinde!"
- Jirka Vlasák, 38 let

"Pepo, chtěl jsem ještě jednou poděkovat za Nelinku a také za přístup, který uplatňuješ a jak formuješ ostatní kolem sebe. Je to moc důležité. Držím palce! "
- Robert Půbal

"Pepo, ještě jednou bych ti chtěl moc poděkovat za akci, kterou jsi se svým týmem uspořádal, za to, jak jsi ji uspořádal, za báječnou atmosféru a vše, co jsi nás za tak krátký čas dokázal naučit a motivovat nás dál... Mě tedy určitě ! A Vítkovi taky! Ve Tvé mikině chodí spát a modré tričko hned v neděli nechal vyprat, aby je měl na pondělí čisté - : )"
- Jirka Pavlík, 52 let a syn Vítek, 10 let

"O víkendu 12.-14.10. jsme doprovázeli našeho syna Radima na campu v Posázaví. My se dívali a děti se celé dny učily ovládat svoje kola v různých situacích. Holky nejraději sjížděly schody, kluci měli radost ze skoků a překážek. Pepa byl velice trpělivý učitel a i když někdo udělal 5x za sebou stejnou chybu, tak ho 5x opravil. Nebo sedl na kolo a předvedl jak na to. Děti ho berou jako kamaráda, ale zároveň je pro ně autoritou. Na campu měly možnost vyzkoušet i trialová kola, což bylo pro Radima splnění snu. Po večři přišlo na řadu hodnocení dne a každého jednotlivého žáčka. Na videu jim byly ukázány pokroky, ale hlavně chyby, kterých se pokusí druhý den vyvarovat. Všechny děti dostaly ceny za závody a hlavně trička s logem Dessler campu. Z těch měly takovou radost, že v nich některé i spaly :-):-) Uteklo to jako voda v Sázavě a už je tu společná fotka na památku, rozdání diplomů a loučení. Odjíždíme jen neradi, hlavně Radim by tam chtěl být tak 14 dní. Už v autě slibujeme za hezké vysvědčení další camp"
- Jitka Zemanová, maminka Radima

"Osobně jsem byl spokojný s přístupem vás pořadatelů. Naplánovaný harmonogram se vážně dodržoval (včetně promítání videa navzdory dětem a jejich Harry Poterovi). Nebylo to jen takové, že tu děckám postavíme nějaké překážky a ty si pojezdí a budou happy. Měl jsem z toho pocit, že je vážně chcete něco naučit. Líbil se mi i přístup, kdy jste se nebáli i nějakých těch pádů. Přestože jsem byl jako táta velmi často dost zoufalý, že to Vaška moc nebaví (on už je prostě takový od přírody a já mám stále problém se s tím smířit :-( ), tak on pak v autě na cestě domů nemluvil o ničem jiném než, že chce jet příští rok zase, což je od něj neskutečná pochvala a strašně mě to převapilo, protože já z něj to nadšení viděl jen v záblescích. Dokonce byl pro to ochoten obětovat i svou pokladničku :-) Ale když zapomenu, že jsem tam byl jako táta, tak si myslím, že spoustě dětí to moc dalo, bavilo je to a udělaly za ty tři dny neskutečný pokrok a o to asi šlo. Tak jen tak dál."
- Zdeněk Opatrný

"Děkujeme za hezký a účelně strávený víkend. Odnášíme si mnoho nových dovedností, poznatků a námětů k dalšímu tréninku. Již dnes se těšíme na jarní camp, dětem se v neděli vůbec nechtělo odjíždět, Ema měla starost jestli bude moci na camp i příště. Ještě jednou děkuji za celou rodinu."
- David Jankovský

"Perfektní parta, výborná organizace, vhodné pro každého, kdo se chce na bajku něco naučit."
- Igor Ovčáčik, 45 let