Den plný trailového ježdění

POSÁZAVÍ 7.10.2017

Tento camp je určen pro jezdce, kteří mají s trailovým ježděním už zkušenosti, ale chtějí se zdokonalit a zároveň si i co nejvíc zajezdit.

tags: TrailExpertMužiŽeny1 den

volná místa: 0/24

GPS:

Camp je určen pro jezdce, kteří mají s trailovým ježděním už zkušenosti, ale chtějí se zdokonalit a zároveň si i co nejvíc zajezdit. I během jednoho dne se dá hodně věcí naučit a okoukat. A hlavně si ho užít.

Na tomhle místě jsem už pořádali dvoudenní camp a přišlo nám, že druhý den už bylo hodně účastníků trošku unaveno a tak zkusíme letos jednodenní variantu, ale nabitou ježděním, informacemi a individuálním přístupem. O skupinu 20 jezdců se bude starat 6 lektorů. Abychom zajistili individuální přístup, dobré členění skupiny a váš co největší komfort. Budeme jezdit v lokalitě, kde traily buduje náš lektor Michal Severa a kde často jezdíme a kde nás to baví.

Překážky necháme samozřejmě ve skladu a budeme jezdit v přírodě. Na začátku prosvištíme základní dovednosti na rovince a na lehkém trailu, který je asi 2km od Stodoly. Tedy postoj na kole, brždění, zvedání kol, striptéra, manual, průjezd zatáčkou a budeme se seznamovat s průjezdem lehčích trailů. Po obědě v restauraci a malém odpočinku si zkusíme přejezd malých teréních překážek a kamenů, dáme si prudké krátké sjezdy, malé dropíky a budeme pilovat rytmus jízdy, bunny hop a flow. Večer si dáme v kolibě pivko, podíváme se na videa a popovídáme si o tom, jak vám to šlo.
Vše pod naším heslem: Feel the Ride!

Zaměření:  Samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale po zkušenostech víme, že camp zvládnou i šikovné děti cca od 10 let věku.  Pro rodiny jsou určitě lepší jiné campy. Třeba trailový v Krkonoších. Díky za pochopení!

Doporučená výbava: Horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba, boty na platformy, případně chrániče kolen a loktů.

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh. 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Jakub Vencl

Jakub Vencl

Kuba postupně prošel řadou bikových disciplín a od trialu se dostal až na profi úroveň v dirt jumpu a slopestylu, kde patří mezi světovou elitu.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Jezdec:  2.890,- Kč

V ceně jsou svačinky, oběd, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

Doprovod:  zdarma

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  790,- Kč

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Sobota, 7.října 2017

  8:00-  9:00  Příjezd účastníků, ubytování, kontrola vybavení a nastavení kol, snídaně
  9:15-10:00  Společné kafíčko, seznámení skupiny, rozprava
10:15-13:15  Trénink základů techniky a vysvětlení zásadních dovedností na jednoduchém trailu
13:30-15:00  Oběd a malý odpočinek
15:00-19:00  Trénink jednotlivých dovedností na trailech v blízkosti Stodoly
19:30-21:00  Vyhodnocení campu, předání rad a jedno pivko na cestu

 

 

Mohlo by se hodit