I jeden den vám pomůže líp ovládat kolo.

MONÍNEC 28.9.2017

Camp pro všechny, kdo se chtějí zlepšit a třeba zjistit, co vás dokážeme naučit za jeden den. A užít si "náš" nový trail na Monínci.

tags: 1 denZákladyTrailRodinyDětiŽenyXC MTB

volná místa: 0/30

GPS:

CAMP JE VYPRODÁN

Pokud byste měli o účast zájem, můžete mi napsat a zapíšu vás do listiny náhradníků a třeba se nějaké místo ještě uvolní a nakonec s námi pojedete :-)

Moc nás těší tak veliký zájem o naše campy. Hodně z vás mi psalo, že se už není kam přihlásit a tak jsme vypsali dnes 1.zář ještě narychlo jeden camp. Věříme, že vás bude bavit!

Camp je určen pro ty, co si chtějí zlepšit svoje základní jezdecké dovednosti. Nemají tolik času a chtějí si třeba vyzkoušet, jak to děláme. I během jednoho dne jdou najít vaše chyby, opravit je a ukázat vám správnou cestu. Navíc budeme otvírat "náš" dětský trail, který navrhoval náš lektor Michal Severa, který projektuje pump tracky po celé republice. Společně s ním jsme vymysleli trail, který se bude klikatit hlavně po místní sjezdovce. Měl by bavit děti, ale měli by si na něm zajezdit i dospělí bikeři. A tím by měl místní areál zabavit celé rodiny a ne jen sjezdaře, jak to bylo doposud.

Ježdění během dne bude habaděj. Dáme si nejdřív snídani, dopoledne se budeme učit základní dovednosti na rovině u spodní stanice lanovky. Tedy správný pohled, postoj na kole, brždění, zvedání kol, zatáčení a také budeme jezdit po překážkách, abyste si osvojili lepší rovnováhu a rytmus jízdy. Po obědě budeme tyhle dovednosti procvičovat na našem trailu, který jsme společně naplánovali a během září se dostaví. Společným ježděním ho tedy pokřtíme :-)

Přihlásit se můžou třeba i zkušenější bikeři s dětmi. A my uděláme dětskou skupinou a s těmi šikovnějšími můžeme jezdit těžší traily, které na Monínci už stojí. Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti. Sraz bude v restauraci u spodní stanice lanovky. GPS souřadnice jsou tyto GPS 49°32'59.7"N 14°31'20.6"E

Naším hlavním cílem je vám ukázat správnou cestu a na ni vás co nejlíp připravit. Dát vám servis, který vám dá klid se učit a jezdit. Nebudeme vás rozdělovat do skupin, ale díky velkému počtu lektorů si najdeme cestu ke každému zvlášť. A veřte, že mohou techniku v pohodě trénovat děti, chlapi i ženy dohromady. Vzájemně se totiž tyhle skupiny podporují a doplňují. A nás baví, když jezdí celá rodina.

Zaměření:  Především pro rodiny a bikery, kteří si chtějí co nejvíc dodat jistoty a mít větší radost z kola. Nebojte se, techniku můžete trénovat společně a je to jen dobře, když jezdí táta nebo máma s dětma. A nebo třeba jezdci zralého věku.

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba a boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Jakub Vencl

Jakub Vencl

Kuba postupně prošel řadou bikových disciplín a od trialu se dostal až na profi úroveň v dirt jumpu a slopestylu, kde patří mezi světovou elitu.

více >

Jezdec:  3.390,- Kč

V ceně je výuka, pitný režim, snídaně, oběd, buřty, servis, permice na lanovku, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

Doprovod:  zdarma

Rodinka

Rodinám, kde jsou 3 členové jezdci, poskytneme 5% slevu z celkové ceny kempovného. Rodiny se 4 a více jezdci mají 7% slevu. Děti do dvou let mají pobyt zdarma, bez nároku na stravu.

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení:  590,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 10-20 dní po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučuje "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Čtvrtek, 28.září 2017

  8:00- 9:00 Příjezd účastníků, kontrola vybavení a nastavení kol, montáž pedálů
  9:15- 9:45 Seznamovací kafíčko a svačinka, rozprava o programu campu
10:00-13:00 První lekce základů techniky na rovině a na překážkách 
13:00-14:00 Oběd
14:00-18:00 Druhá lekce na trailu
18:00-18:30 Vyhodnocení dne

19:00           Konec campu a pro ty co chtějí zůstat opékání buřtíků

 

Mohlo by se hodit