Pojeďte si s námi zajezdit z kopce , zaskákat si a lítat v klopenkách.

MONÍNEC 9. - 11.6.2017

Camp je určen pro zkušenější bikery, kteří se chtějí naučit líp ovládat jízdu v těžším terénu a na trailech.

tags: TrailExpert3 dnyMužiŽeny

volná místa: 0/22

GPS:

CAMP JE VYPRODÁN

Pokud byste měli o účast zájem, můžete mi napsat a zapíšu vás do listiny náhradníků a třeba se nějaké místo ještě uvolní a nakonec s námi pojedete :-)

Camp pro příznivce trošku drsnějšího ježděn, kteří se chtějí zlepšit v trailovém a parkovém ježdění. Tedy hlavně pro chlapíky a ženský, který si s kolem rozumí, nebojí se a chtěli by umět trošku skákat, lehce dropovat a hlavně dobře jezdit z kopce. Pořád je to ale v té jednodušší variantě, kde vás stačí enduro kolo. Uvidíme jaký bude mít program Jakub Vencl, náš spolupracující lektor, ale hlavně skvělej rajder s úžasným stylem. Pokud to jen trochu půjde, tak bude učit i on a jeho flow a dovednosti nemají v Česku moc konkurenci. Nechte se překvapit. Vše se rozhodně až během jara.

A na tomhle campu půjdeme pěkně postupně. Nejdřív si vás vyzkoušíme na jednoduchých dovednostech. V pátek budeme mít celý areál a hlavně lanovku jen pro sebe. Budeme si moct v klidu jednotlivé pasáže projít, ukázat a trénovat. I tady se nejdřív budeme učit základní dovednosti. Protože bez nich nejde správně dělat ani ty těžší prvky. Nejdřív budeme tedy jezdit rovnější pasáže, učit s eflow, pohled, správný postoj. Pak klopenky, wallride, manual, pak malé skoky a dropíky. Vše tak, abychom vám opravili základní chyby. Bohužel i u bikerů, kteří jezdí třeba sjezd je řada špatných návyků, které jim brání jít dál a zlepšovat se. V sobotu budeme jezdit v menších skupinkách a budeme jednotlivé prvky víc napojovat. V neděli si zkusíme zase něco z endura. Vyrazíme do okolí, dáme si přejezdy kamenitých pasáží. Jako lektoři budou kluci, kteří patří v Česku mezi nejlepší v nové disciplíně Enduro. Ukážou vám jak jezdit, poví o svých zkušenostech, ukáží správnou stopu a seřízení vašeho kola. 

Ubytování se ještě dolaďuje, ale budeme bydlet v blízkosti areálu.

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale nebudeme najíždět kilometry a tak mohou výuku abslolvovat klidně i šikovné děti cca od 10 let věku.

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba klasická a nebo můžete mít i druhou integrální, boty na platformy, doproručujeme chrániče kolen a loktů a nejlépe i baťoh a nebo chránič na páteř.

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste neměli svoje. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Jezdec:  8.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, lanovka, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Doprovod:  2.590,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, tričko a všechno další, abyste si ty tři dny užili, odpočinuli si, něco odposlouchali a mrzelo vás, že jste si nevzali kolo.

Rodinka

Rodinám, kde jsou 3 členové jezdci, poskytneme 5% slevu z celkové ceny kempovného. Rodiny se 4 a více jezdci mají 7% slevu. Děti do dvou let mají pobyt zdarma, bez nároku na stravu.

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.590,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2-3 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Pátek, 9.června 2017

  9:00-10:30 Příjezd účastníků a ubytování
  9:00-11:00 Kontrola vybavení a nastavení kol, montáž pedálů
10:30-11:00 Seznamovací kafíčko, rozprava o programu campu
11:15-13:00 První trénink základních dovedností
13:30-14:30 Oběd
14:45-18:30 Ježdění v parku rezervovaném jen pro náš camp
19:00-20:00 Večeře
20:15-21:00 Vyhodnocení a rozbor prvního dne s pomocí videa, vyhlášení hrdinů dne
21:30-22:30 Promítání a debatování o technice jízdy
22:30-24:00 Vyprávění veselých historek z natáčení

Sobota, 10.června 2017

  8:00 -  9:00  Snídaně
  9:30 -  9:45  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:45 - 12:15 Trénink v parku v menších skupinách
12:30 - 13:30 Oběd
14:30 - 17:30 Trénink v různorodém terénu v okolí areálu a malá vyjížďka
17:45 - 18:15 Fun Contest – malý technický závod o zájezd
19:00 - 19:45 Večeře
20:00 - 21:15 Vyhlášení Fun Contestu, vyhodnocení tréninku s lektory s pomocí videa, debata o základech techniky
21:30             Večerka pro unavené a volná zábava a pouštění bike filmů pro dospělé účastníky a povídání o cyklistice

Neděle, 11.června 2017

  8:00 -  9:00  Snídaně
  9:30 -  9:45  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:45 - 13:30 Trénink na trailech a v dalších technických pasáží
14:00 - 14:45 Závěrečný oběd
15:20 - 16:00 Předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života :-)
16:30             Ukončení campu, vyklizení pokojů a odjezd účastníků

Mohlo by se hodit