Užijte si naši Dr.rodinku

LIVIGNO 30.6. - 7.7.2018

Chcete být na týden součástí naší bajkový rodinky? Chcete si skvěle zajezdit, zlepšit si techniku a být hýčkáni na začátku prázdnin? Tak pojeďte s námi!

tags: začátečníci

volná místa: 0/5

GPS: 46.5301119N, 10.1369603E

Jsme moc rádi, kolik máme fanoušků. A kolik dostáváme reakcí, že jsme skvělá parta. A že byste s námi chtěli vyrazit i někam jinam, než jen na camp. Ano, my se máme opravdu rádi. Jezdíme spolu na kole, blbneme a baví nás opravdu moc ukazovat cyklistům, jak mít z kola co největší radost. A řekli jsme si, že spolu někoho z vás vezmeme na náš výlet.

Loni jsme si zmapovali krásný středisko Livigno. Oblíbili jsme si ho a řekli si, že sem pojede znovu na víc dní. A vezmeme s sebou 5 z vás, kteří si chtějí užít skvělý ježdění, pohodovou atmosféru a posunout svoje dovodenosti.

Stanete se naší součástí a budete jezdit s námi. A my se o vás bude starat jako o vlastní. :-) Holky vám připraví snídani, svačinu a zašijou roztržený rukáv. Kluci vám budou servisovat kola a samozřejmě vás budeme učit. Budete si moct půjčit některé modely plášťů WTB, díky Funn a další naše vybavení. Některé dny vyrazíme na celodenní výlet po okolních horách, jiný budeme najíždět lajny v bikeparku a jiný si uděláme výlet k vodě. Budeme se samozřejmě snažit jezdit co nejvíc a co nejrozmanitěji. Najdeme si místa, která budou zajímavá a tam si trošku procvičíme techniku. Samozřejmě vám vysvětlíme místa, která vám třeba nepůjdou a budeme vás opravovat a dobře vést i během ostatního ježdění.

Podmínkou je, že vás musíme znát. Že jste s námi byli už na campu a nebo jsme vás jinde učili.

Ubytovaní budeme všichni ve stylových apartmánech na klidném místě Livigna, odkud budeme mít vše dobře dostupné. Budeme tam mít klid a dva veliké apartmány. Ten pro vás má 75m2. Má kuchyni a samozřejmě jen normální postele. Balkón a výhled na hory. K dispozici je venkovní posezení a budeme i grilovat.

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, kteří mají trošku fyzičku a zkušenosti s ježděním v těžších trailech.

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba klasická a nebo můžete mít i druhou integrální, boty na platformy, doproručujeme chrániče kolen a loktů a nejlépe i baťoh a nebo chránič na páteř.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Livigno

46.5301119N, 10.1369603E

Livigno je město v italské provincii Sondrio v oblasti Lombardie. Leží nedaleko státní hranice se Švýcarskem v Italských Alpách. Je známé především jako lyžařské středisko. Livigno leží ve stejnojmenném pohoří Livigno. Rozkládá se v hlubokém a širokém údolí říčky Aqua Granda, která se nazývá též lombardsky Spöl.

Je tady ale hlavně veliký lyžařský a bikový areál. Řada lanoval, které nás vyvezou na kopec a směrem z kopce je řada různých trailů na dvou  protějších kopcích. A pak také bikepark Mottolino. V okolí jsou ale další skvělé trasy, kde srdce bikera žasne a jásá. I když srdce a plíce mají práce dost.

Jezdec:  26.900,- Kč

V ceně je ubytování, polopenze, permice, svačiny, pitný režim, průvodcovství, učení, servis kol, půjčování dílů, našeho vybavení a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste si ježdění co nejvíc užili a taky se něco naučili. Nemuseli se o nic starat, měli radost a v sobotu se vám nechtělo domů :-)

Zapůjčení kola RB

Pro účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike Bandit na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo.  Cena za půjčení na celý camp:  3.590,- Kč.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Ježdněí, ježdění, pohoda a zase ježdění!

Příjezd v sobotu 30.6. odpoledne.

Další dny celodenní výlety, ježdění v bikeparku, ale traky koupačka, grilování a tak. Samozřejmě hodně podle počasí a stavu skupiny.

Odjezd v sobotu 7.7. odpoledne.

Mohlo by se hodit