NEJSME BĚŽNÝ E-SHOP.
NABÍZÍME VÁM JEN ZBOŽÍ, KTERÉ SAMI POUŽÍVÁME,
A KTERÉ VÁM ZLEPŠÍ TECHNIKU i IMAGE :-)

Kniha Škola kola

Kniha Škola kola

Knihu je možné objednat s věnováním. Podepsaná je každá. :-) Požadavek na věnování prosím napište do poznámek před odesláním objednávky. Můžete to nechat na mně a nebo si vymyslet nějaký svůj text. Nezapomeňte jméno obdarovaného. 

Knihu posíláme Českou poštou na dobírku a cena za poštovné za 1 kus je 130,-Kč. Za 2 kusy 220,-Kč a přo objednání 3 kusů je poštovné zdarma.

Lze si ji po předchozí domluvě vyzvednou i na adrese: Vidlák 45, 198 00 Praha 14 - Hostavice nebo Na Štěpnici 1456, Rosice u Brna. Nebo na prodejně RB Bike, Zákaznické centrum Praha , Vrbova 19, 141 00 Praha 4. Tam ale jen bez věnování!! Napište prosím do poznámky, pokud si knihu chcete vyzvednout osobně a kde. Díky! Poštovné při osobním odběru samozřejmě neplatíte.

Naše knihá vás naučí, jak kolo správně ovládat a jak z něj mít co největší radost. Je určena pro všechny cyklisty. Pro děti i dospělé, kluky i holky, začátečníky i aktivní jezdce. Ukazuje různobarevnost cyklistiky i pohledu na ni. Díky našim hostům a žákům odhalíme nejčastější chyby, které dělá většina z vás v základních dovednostech. A na dobrých základech pak postavíte vaše další zlepšení. Kniha má 14 kapitol a v každé žáka, ve jehož chybách se možná najdete také. Na začátku je i jeho příběh s kolem a vyprávění z focení. Hosty jsou například Tomáš Hanák, Martin Veselovský, Zdeněk Štybar, Lucie Výborná a další. Více info zde.

Technická data:   Formát: 210x260mm        Počet stran:  292     Vazba:  V4 šitá     Papír:  matný, křídový Chorus Lux 150g (obálka 300g se slepotiskem a klopou)

Z každé prodané knížky věnujeme 20,-Kč na podporu neziskové organizace Černí koně, která pomáhá handicapovaným lidem, dětem a cyklistům, vyrábí handbiky a já jsme jejím hrdým patronem.

Cena:590 Kč

Objednávka produktu

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit